Üniversal Değişim Kiti

Gömme Rezervuar Üniversal Değişim Kiti

Kategori: TAMİRAT | 0

TEMA SIAMP Gömme Rezervuar Üniversal Değişim Kiti

Gömme rezervuarların; Kumanda paneli, boşaltma grubu, koruyucu kapak, köprü, çerçeve, çengel, çengel kilidi… Gibi bir çok parçası mevcuttur ve her markanın tasarımı, çalışma mekanizması birbirinden farklı olduğu için, çoğu markanın parçaları birbirine uymaz.  Bazı markaların bütün parçaları servislerde veya nalburlarda bulunabildiği gibi bazı markaların tüm parçalarını bulmak oldukça zor bulunsa da fiyatları çok yüksek. Bu sorun; tüm markalara uyumlu, sade ve dayanıklı bir ürün olan Gömme Rezervuar Üniversal Değişim Kiti ile çözüme kavuşmuştur.

Parçası bulunan gömme rezervuarların tamiri yapılabiliyor. Parçası bulunamayan gömme rezervuarlar için ve toplu kullanım alanlarında vandalizme(kötü kullanıma) karşı  bu ürünü öneriyoruz.

Tema ve Sıamp firmalarının ortak ürettiği Üniversal Gömme Rezervuar Değişim Kiti: Her markaya uyumlu olacak şekilde geliştirilmiş, montajı kolay, sade ve dayanıklı bir üründür.

Değişim Kitinin Test Edildiği Markalar: Serel, Sıamp, Valsır, Olıver, Vitra, Grez, İdevit, NKP, Japar, Visam, Creavit. Markaları üretici firma tarafından test edilmiştir. ÜSO ve farklı birkaç markayı da ben test ettim uyumlu olarak çalışıyor.

Üniversal Değişim Kiti Özellikleri

1. Dış koruma özellikli buton

2. 304 paslanmaz çelik gövde

3. Toplu kullanım için uygundur.

4. Uzun ömürlüdür.

5. 8 cm ve 12 cm tüm gömme rezervuarlara uyumludur.

6. Sade ve basit tasarımlı olduğu için montajı kolaydır. Sifon, kapak ve butondan oluşur. Diğer gömme rezervuarlar ortalama 20 parçadan oluştuğu için montajı zor ve arıza verme riski daha fazladır.

7. Parlak krom, mat saten, altın olmak üzere 3 farklı kapak modeli mevcut

8. 200 mm * 280, 210 mm * 360 olmak üzere 2 farklı kapak ölçüsü mevcut

Üniversal Değişim Kiti Nerelerde Kullanılır.

Evlerde, iş yerlerinde, AVM’lerde, Otellerde, Kafelerde, Umumi tuvaletlerde, Okullarda vs. Toplu kullanım alanlarında Vandalizm’den(kötü kullanım) ötürü dayanıklı ve sade olduğu için tavsiye edilir.

Üniversal Değişim Kiti Montajı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir